Haber

Sosyal medyada paylaştı! Adana Demirspor, Sportif Direktör Gökhan Göktürk ile yollarını ayırdı

SporToto Great League takımlarından biri Adana Demirspor sportif menajer Gökhan Göktürk ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Gökhan Göktürk, görevinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN İYİ

Ayrılığını sosyal medya hesabından paylaşan Göktürk, “Çok değerli Adana Demirspor ailesi, 4 yıldır çalıştığım bu geniş ve şirin camiadan bugün itibariyle kendi isteğimle ayrılıyorum. çok değerli Murat Sancak liderimize, Metin kardeşime, Halil kardeşime, kulüp yöneticilerimize, bu süre zarfında çalıştığım teknik ekibe, yöneticilerimize, tüm futbolcularımıza, altyapı çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. ücretli kulüp çalışanları ve gördüğüm en uygun, en güzel ve en dayanıklı taraftarlar, ister stadyumda, ister sokaklarda.Birçok güzel arkadaşlar, kardeşler, kardeşler edindim ve bu keyifli ortamda ekmeğimi ve eşimi kazandım. şehir.” söz konusu.

“KULÜBÜMÜZ GÜZEL”

Göktürk ise kendisine verilen süreyi tamamladığını belirterek, “Bazen görevini tamamlaman gerekir. Ben bu güzel kulübün sportif direktörüydüm.’ Ben kulüp çalışanıyım, biz geçiciyiz. Kulübümüz kalıcıdır. Allah’a emanet olun.”

ADANA DEMİRSPOR’DA PAYLAŞ

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kulübümüze 4 yıldır hizmet veren sportif direktörümüz Gökhan Göktürk’e bugüne kadarki emeklerinden dolayı teşekkür eder, kendisine yolu açık, başarılı bir kariyer dileriz.” ifadeler yer aldı.

İşte Adana Demirspor’un paylaşımı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu