Haber

Seçim öncesi tartışılan konuydu! İstanbul’da tarihi duvara asılan iki dev pankart kaldırıldı

Millet İttifakı Adayı yeniden cumhurbaşkanı seçilecek Kemal KılıçdaroğluMillet Partisi Adayı Muharrem İnce ve ATA İttifakı Adayı Sinan Ogan ile yarışan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta İstanbul Ayvansaray’da tarihi duvara dev pankart asması CHP’nin tepkisini çekmişti.

KAFTANCIOĞLU: İTİRAZLARIMIZI YAPIYORUZ, İTİRAZLARIMIZI YAPIYORUZ

İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; “Hukuk bilmiyorlar, biliyoruz. Bunu ifşa edelim, yetkilileri göreve davet edelim. 14 Mayıs’tan sonra görevini yapmayan partizan kamu görevlisine zaten rastlamazsınız! Kanuna göre Hazine’ye ait olan İstanbul Surları!Tabii ki itirazlarımızı yapıyoruz, yapacağız.Yasaya uymazlarsa ne yapacağımızı biliyoruz! 31 Mart’tan önce bu filmlerden çok gördük. Sonunu hepimiz biliyoruz.”

CHP ŞİKAYETÇİ

CHP İstanbul İl Başkanlığı pankartın kaldırılmasıyla ilgili kaymakamlığa şikayette bulundu ve önüne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu pankartı asıldı.

ERDOĞAN VE KILIÇDAROĞLU’NUN AFİŞLERİ KALDIRILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın pankartının kaldırıldığı görüldü. Bugün çekilen görüntülerde Kılıçdaroğlu’nun afişinin yer almadığı fark edildi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

mazgirt-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu