Haber

14 Eylül 2023 Perşembe Akşamı Kaçırdığınız Haberler

Dün gece kaçırdığınız ya da tekrar okuyup “ne oldu?” diye merak edeceğiniz haberleri sizler için derledik.

İşte kaçırmamanız gereken, mutlaka okumanız gereken 14 Eylül Perşembe içeriği…

Dünyaca ünlü Real Madrid takımının üç genç oyuncusu, İspanya’nın Kanarya Adaları’nda polis tarafından çocuk istismarı suçlamasıyla gözaltına alındı. Real Madrid’in olayla ilgili yaptığı ilk açıklamada, “Kulübümüz gerçeklerle ilgili detaylı bilgiye ulaştığında gerekli tedbirleri alacaktır” denildi.

Sağlık çalışanlarına yönelik şiddet azalmıyor, aksine artmaya devam ediyor. Hatay Defne Devlet Hastanesi’nde hamile doktor, bir hasta tarafından darp edildi. Kanama nedeniyle doktorun hamileliğinin tehlikede olduğu belirtildi ve kendisine bir haftalık iş göremez raporu verildi.

Sosyal medya platformları Instagram ve Youtube’da mizah içerikleri üreten Halil İbrahim Göker’in bir paylaşımı, son seçimlerde milletvekili adayı olan ve şu anda Halk TV’de sunuculuk yapan İrfan Değirmenci tarafından eleştirildi.

Farah Zeynep Abdullah’ın Yılmaz Güney’in kadına yönelik şiddete ilişkin açıklaması ortalığı karıştırdı. Yılmaz Güney’in ailesinin kendisine dava açtığını öğrenen Farah Zeynep Abdullah, alaycı bir yanıt verdi.

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), Tanımlanamayan Uçan Nesne (UFO) ile ilgili yeni bir rapor açıkladı. NASA Lideri Bill Nelson, yaptığı açıklamada, “Bana evrende başka bir yaşam formunun olduğuna inanıp inanmadığımı sorarsanız kişisel cevabım evet olacaktır.” dedi.

Bakalım Perşembe günkü zaman çizelgesinde kimler öne çıktı ve paylaşımları etkileşime doymuştu.

Herkesin Lucifer Michaelson takma adıyla tanıdığı YouTuber Kaan Alkan, dolandırıcı olduğu iddiasıyla hakim karşısına çıktı. Özellikle ‘Ben ve Tanrı’ imajıyla sosyal medyada adından sıkça söz ettiren Lucifer Michaelson, 7,5 yıla kadar hapis cezası istendiğinde duruşmada aylık kazancının ne kadar olduğunu anlattı.

Lüks hayatıyla her zaman gündemde olan ve lüks hayatını her zaman paylaşan Dilan Polat, hayatının sinema olacağını duyurdu. Haberi duyan sosyal medya kullanıcıları büyük tepki çekti!

Milli voleybolcumuz Hande Baladın’ı tehdit eden kişi ilk duruşmada tahliye olunca Eczacıbaşı yeni suç duyurusunda bulundu. Eczacıbaşı’nı tebrik eden ve sistemi eleştiren Ayşe Arman, sosyal medyada büyük destek gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu